11 медалей України: в Китаї завершилася ХХХІ Всесвітня літня Універсіада

1693

Студентська збірна України завершила виступ на Всесвітній літній Універсіаді в Ченду (Китай) на 13 загальнокомандному місці серед 115 країн-учасниць. В активі нашої команди 11 нагород – 4 золоті, 4 срібні і 3 бронзові!

Ось усі наші медалісти:

Христина Погранична, художня гімнастика (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) – 2 золоті (у вправах з обручем і зі стрічкою), 1 срібна (в особистому багатоборстві)

Владислав Лавський, легка атлетика (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького) – золото у стрибках у висоту

Назар Чепурний, спортивна гімнастика (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – золото в опорному стрибку.

Ніколь Красюк, Дарʼя Щербакова, Діана Довганюк (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Марта Борис, Анастасія Пташник (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського), Дарія Іваник (Львівський національний університет імені Івана Франка) – художня гімнастика, срібло у груповому багатоборстві, бронза у вправах з пʼятьома обручами.

Юлія Лобан, легка атлетика (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Шевченка) – срібло у семиборстві

Ян Сич, фехтування (Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди) – срібло у фехтуванні на шпагах.

Роман Петрук, легка атлетика (Житомирський державний університет імені Івана Франка) – бронза у стрибках у висоту.

Андрій Гарбар, тхеквондо (Донбаська державна машинобудівна академія) – бронза у ваговій категорії понад 87 кг.

Загалом Україну представляв 61 спортсмен з 28 університетів та 15 областей України. Наші студенти змагалися в 10 видах спорту: легка атлетика, бадмінтон, художня гімнастика, спортивна гімнастика, дзюдо, волейбол, тхеквондо, стрільба з луку, ушу і фехтування.

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, голова делегації на Універсіаді в Ченду:

«Це, безумовно, успішний виступ! Попри війну в країні, наші спортсмени зуміли підготуватися і гідно представити Україну на найбільших студентських змаганнях.

Щиро Дякую за спільну підготовку для забезпечення участі студентської збірної команди України у Всесвітній літній Універсіаді: спортсменам-студентам, тренерам, викладачам та ректорам закладів вищої освіти, федераціям з видів спорту, Спортивній студентській спілці України, Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Міністерству освіти і науки України!

Щира Подяка штабу, журналістам, медикам, які відпрацювали на високому рівні! Подяка всім, хто допомагав і підтримував нашу студентську збірну України!

І ссоблива Подяка Збройним силам України – за можливість для наших студентів і учнів брати участь у міжнародних змаганнях різних рівнів!».

Головні студентські змагання планети тривали з 28 липня до 8 серпня. 7000 учасників зі 115 країн і 900 університетів змагалися за медалі у 18 видах спорту.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів