30-ий традиційний легкоатлетичний крос на призи випускників Новоодеської районної ДЮСШ 

1113

Щорічно, на протязі 30 років поспіль, в м. Новій Одесі відбувається традиційний легкоатлетичний крос на призи випускників Новоодеської районної ДЮСШ Майстрів спорту міжнародного класу Тетяни Зуєвої (Баци) та Валентини Жудіної (Горпинич). Декілька років, з метою визначення збірної команди області, паралельно з традиційними змаганнями проводиться командний чемпіонат Миколаївської області з легкоатлетичного кросу. Так в змаганнях вікової групи 2007-2008 років народження у дівчат переможницею на дистанції 1км стала Анжела Зайцева (ЗОШ №2), ІІ місце -Марія Боброва (СДЮСШОР м.Миколаєва), ІІІмісце Олександра Вознюк (ЗОШ№2). У хлопців на цій дистанції розподілилися наступним чином І місце – Іван Шевчук (СДЮСШОР м.Миколаєва), ІІ місце Костя Адамовський, ІІІ місце –Марко Мунтян.у дівчат 2005-2006 років народження першою була Діана Ковальчук (СДЮСШОР м.Миколаєва), ІІ місце Ельвіра Круду (Себинська ЗОШ ), Наталія Сидорович (СДЮСШОР м.Миколаєва). Юнаки цієї вікової категорії змагалися на дистанції 2км. Першим фінішну стрічку перетнув представник СДЮСШОР м.Миколаєва – Кіріл Засядівко, другим фінішував Дмитро Кротик (Гуманітарна гімназія) і третім призером став представник Бузької ЗОШ Ігор Мироненко.

Дівчата 2003-2004 років народження змагалися на дистанції 2км і першою подолала її Валентина Колесник (СДЮСШОР м.Миколаєва), Другою була Ганна Караман (Бузька ЗОШ) і бронзовою призеркою стала Світлана Матях (ЗОШ№2). 

Дистанцію 3км долали старші юнаки, чоловіка та жінки. Серед юнаків 2003-2004 років народження  І та ІІ місця посіли представники ДЮСШ№5 м. Миколаєва відповідно Андрій Тінкован та Владислав Демець на третю сходинку піднявся Руслан Монах (СДЮСШОР м.Миколаєва).

Серед жінок чемпіонкою області стала Анна Кузьменко, а серед чоловіків Дмитро Толочний представники СДЮСШОР м.Миколаєва.

Переможці і призери змагань отримали нагороди управління молоді і спорту Миколаївської ОДА, Федерації легкої атлетики Миколаївської області і пам’ятні призи від Новоодеської РДЮСШ, ФОП Корінний О.І. 

Президент громадської організації «Федерації легкої атлетики Миколаївської області» Володимир Кілярський  разом з тренерським складом визначили склад збірної команди області для участі в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, який відбудеться 31жовтня-1листопада в м.Суми. Бажаємо учасникам чемпіонату успішних стартів.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів