5-класники Тернопільської ЗОШ №24 змагались у цікавих естафетах і дізнавались про проєкт «Do like Olympians»

108

Учні 5-го класу Тернопільської ЗОШ №24 займаючись спортивними активностями, долучились до з Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS». З такою ініціативою – потренуватися разом і поспілкуватися – до школярів прийшов стипендіат НОК України в Тернопільській області Олександр Хома, який завітав до п’ятикласників. Олександр розповів юним учасникам про діяльність місцевого осередку, про проєкти, які реалізує НОК України, відомих спортсменів області, а також поцікавився якими видами спорту займаються й самі учні. 

А потім після неформального спілкування діти разом із вчителем фізичної культури Святославом Крамаром взяли участь у розминці, завдяки якій отримали позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості. Продовжився захід цікавими естафетами для розвитку фізичних якостей, де кожен з учнів зміг попрацювати в команді та докласти максимум зусиль задля перемоги. Захід подарував усім учасникам посмішки та жагу дізнатися більше про Олімпійський рух!

На завершення заходу усі учасники отримали пам’ятні подарунки із символікою НОК України та зробили спільне фото на згадку.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів