5 медалей чемпіонату світу з тхеквондо виборола учнівська збірна України

556

Усі п’ятеро українських спортсменів вибороли медалі чемпіонату світу з тхеквондо ВТФ серед учнів, що відбувається в місті Масатлан, Мексика. У скарбничці команди 1 золота, 2 срібні і 2 бронзові нагороди.

Наша чемпіонка світу – Катерина Ступак з Полтавської гімназії «Здоровʼя» №14.

Срібні медалісті – Марія Романенко з Камʼянець-Подільського ліцею №5 і Артем Балака з Ірпінського Ліцею №3.

Бронзові призери – Данііл Майданюк з Камʼянець-Подільського ліцею №14 і Матвій Форостюк з Ліцею №157 Оболонського району Києва.

Катерина Ступак, переможниця чемпіонату світу: «Було важко, але я впоралася – бо дуже хотіла взяти перше місце. Слава Україні!».

Марія Романенко, срібна призерка змагань: «Нас чудово прийняли в Мексиці. Атмосфера на змаганнях була просто «Вау!». Хоч було і трохи спекотно. Слава Україні!».

Сергій Чайка, головний тренер: «Наші спортсмени довели, що є лідерами у своїх вікових категоріях. Попри суттєву різницю у часі – 10 годин – зуміли адаптуватися і налаштуватися на результат. Дякуємо ЗСУ і всім оборонцям України, що ми маємо можливість виступати на таких змаганнях. Слава нації, смерть ворогам!».

Роман Греба, президент Української федерації учнівського спорту: «Наші – найсильніші. І вони довели це безпосередньо на татамі. Це закономірний результат, адже багато людей працює, щоб діти мали можливість тренуватися, вдосконалюватися, виступати на змаганнях високого рівня. У школах створюються усі умови, щоб учні навіть в «епоху гаджетів» цікавилися спортом, займалися фізкультурою, просто – якомога більше рухалися. До того ж, у нас чудові тренери, які «від і до» знають свою справу, вкладаються у своїх вихованців, знають, як надихнути в потрібний момент.

Я щиро вдячний ЗСУ за те, що наші діти мають можливість представляти Державу на міжнародних змаганнях і перемагати. Слава Україні!».

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України: «Це потужний результат! Але, якщо чесно, ми розраховували на медалі. Адже наші учні мають гарну базу, мають можливості змагатися як на всеукраїнських змаганнях, так і на міжнародних. В Україні щороку збільшується кількість навчальних закладів, які представлені на Гімназіадах, відповідно – зростає рівень конкуренції, і на світові турніру їдуть дуже сильні спортсмени.

Варто подякувати за цей результат багатьом людям, які працювали заради нього: самим учням і їхнім батькам, тренерам, учителям фізкультури, федерації тхеквондо, представникам Української федерації учнівського спорту і Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, власне Міністерству освіти і науки України – це все плоди великої командної роботи. І, звісно, головна подяка – для наших військових, без яких цього б точно не було».

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів