96 медалей розіграли між собою студенти на змагання з плавання у Тернопільській області

2103

В змаганнях ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та обласного відділення КФВС МОН України серед закладів вищої освіти визначили найкращих в різних стилях плавання.

Змагання що протягом двох днів проходили в басейні ТНТУ ім. І. Пулюя, в програму яких входило 10 видів серед чоловіків та серед жінок, завершились з такими результатами:

Серед дівчат:

Дзюбановська Аліна (ТНЕУ) переможниця на дистанції 100 та 50 м вільним стилем;

Данилюк Богдана (ТДМУ) найкраща в батерфляї на дистанції 50 та 100 м та в складі естафет у вільному стилі та комбінованої;

Барабаш Анастасія перше місце в брасі на 100 та 50 м;

Партола Дарья (ТДМУ) переможниця на спині на 100 м;

Хведорук Лідія (ТДМУ) переможниця на спині на 50 м та в складі комбінованої естафети;

Максімова Анастасія та Табака Олена в команді ТДМУ перемогли в комплексній естафеті та естафеті вільним стилем. Холодинська Христина теж в команді найкраща в естафеті вільним стилем.

Серед хлопців :

Юркевич Юрій (ТНТУ) переможець на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем, 50 та 100 м брас, 50 м батерфляй;

Дзюбановський Павло перше місце 50 м на спині;

Ковальчук Олексій (ТДМУ) підкорив 100 м на спині;

Труфанов Павло (ТДМУ) – 100 м батерфляй.

Комбінована естафета на рахунку ТНЕУ (Дзюбановський П., Карапетян А., Ященко В., Хміль С.). Естафета вільним стилем – ТНТУ (Василишин В., Джигринюк О., Циганюк О.,  Юркевич Ю.)

В загальнокомандній першості набравши 2062 залікових очка перше місце у господарів команди Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя №1 (тренер-представник Босюк О.М.), друге місце та 1955 очків у студентів Тернопільського національного економічного університету (тренер-представник Яковів В.І.), в активі у Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського №1 (тренер-представник Назарчук В.Л.) 1552 очка та бронза змагань.

Переможці та призери в кожній категорії були нагороджені грамотами, медалями, загальнокомандними дипломами та кубком.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів