Вихованці Броварського спортивного фахового коледжу Київської області стали переможцями та призерами ЧУ з плавання

1536

6-9 березня у м. Харкові проходив чемпіонат України з плавання. У змаганнях брали участь спортсмени з усіх регіонів України. Київську область на змаганнях представляли вихованці Броварського спортивного фахового коледжу.

Кращими серед спортсменів спортивного коледжу стали Володимир Лісовець, який виборов золоту нагороду на дистанції 100 м брасом, срібну на 50 м та бронзу на 200 м брасом та Яна Долаврук, яка святкувала перемогу на дистанції 400 м комплексним плаванням.

В естафетах на другу сходинку п’єдесталу піднімалися: Анастасія Данилейко, Яна Долаврук, Валерія Житарюк, Марія Бондаренко (4х200 м вільним стилем); Володимир Лісовець, Анастасія Данилейко (4х100 м комбінована змішана); Анастасія Габльовська, Анастасія Данилейко (4х100 м комбінована); Володимир Лісовець, Олег Негода, Єгор Романюк (4х100 м комбінована). Третє місце посіли наші дівчата в естафеті 4х100 м вільним стилем Марія Дивак та Анастасія Данилейко.

Вперше виконали норматив Майстра спорту України – Дмитро Багров та Іван Бориславський.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України