ПРО НАС

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України створений з метою належної організації фізичного виховання і спорту в навчальних закладах.

ОРГАНІЗОВУЄМО

СТВОРЮЄМО

ПРОВОДИМО

Робота Комітету направлена на оздоровлення учнівської і студентської молоді. За сприяння Комітету у навчальних закладах усіх типів відбувається підготовка кадрів спортивного резерву для національних збірних команд України, а також утворює штатну спортивну команду резервного спорту та забезпечує її функціонування.

Ми щороку організовуємо спортивно-масові заходи для молоді різного масштабу – від локальних до національних.

Комітет організовує і проводить всеукраїнські та бере участь у міжнародних спортивних заходах серед учнівської і студентської молоді, які належать до компетенції Комітету.

Одним з важливих досягнень КФВС є участь української збірної в Універсіадах. Так, у 2017 році на літній Універсіаді в Тайбей наша збірна завоювала 36 медалей, зайнявши почесну 5 сходинку у загальнокомандному заліку. За сприяння Комітету проводяться Всеукраїнські Гімназіади та Універсіади. Також КФВС МОН України організовує участь наших спортсменів у Всесвітній Гімназіаді – найпрестижніших міжнародних змаганнях серед школярів.

Комітет пропагує та популяризує фізичне виховання і спорт, здоровий спосіб життя серед дітей, учнівської і студентської молоді та працівників освіти.

На утриманні Комітету – 26 спортивних споруд у різних регіонах України, у яких займаються і тренуються майбутні чемпіони і спортивні зірки.

КЕРІВНИЦТВО


Вадим Стеценко
Голова

Олег Плигун
Заступник Голови

Володимир Артамонов
Заступник Голови


Сергій Антропов
помічник керівника


Олександр Ігнатко
помічник керівника


Руслан Гурневич
директор ЦШВСМ


Борис Чернуха
заступник начальника управління фізичного виховання та спорту, начальник відділу спорту


Катерина Ячник
заступник начальника управління спортивних споруд, начальник відділу експлуатації спортивних споруд та матеріально-технічного забезпечення


Тетяна Давіденко
начальник відділу розвитку спортивної інфраструктури та контролю за використанням державного майна управління спортивних споруд


Андрій Швиднюк
начальник відділу роботи з персоналом та керівними кадрами


Олександра Приступа
начальник планово-фінансового відділу


Ірина Завівалко
начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер


 Олена Зерник
начальник відділу міжнародних зв’язків