Абсолютна першість у тенісистів із Тернопільського національного економічного університету

1390

В ФОК Тернопільського національного економічного університету на п’яти  тенісних столах мали змогу змагатись та визначати найкращий студенти з настільного тенісу, які грали в складі п’яти кращих команд вишів Тернополя. Змагання проходили в рамках ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя серед вищих навчальних закладів організованих управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МООН України.

Визначали найкращих в семи розрядах: командний серед чоловіків та жінок, парний серед чоловіків та жінок, міксти, особисті серед чоловіків та жінок. Абсолютну першість у всіх розрядах отримали команди ТНЕУ-1, в особистих це були Бойко Віталій та Татьяніна Тетяна.

В загальнокомандній першості без сюрпризів: перемога та срібло у тенісистів Тернопільського національного економічного університету №1 та №2 відповідно(тренер-представник Андрій Чорненький), бронза у студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка №1.

Всі переможці та призери турніру були нагородженні грамотами та медалями, а команди дипломами відповідного ступеню.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів