Аспірант НПУ ім. М.П. Драгоманова виборов 17 перемогу поспіль на професійному ринзі

666

12 червня в Києві в ACCO International Center відбувся дебютний вечір боксу промоутерської компанії B1 Boxing Promotions. В рамках даного заходу свій 17-й професійний бій провів Владислав Сіренко, випускник магістратури, а нині аспірант Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Будучи студентом, Владислав неодноразово ставав чемпіоном Універсіади м.Києва і України. Виступає Владислав у важкій ваговій категорії і перейшов у професійний спорт з 2017 року. Він є срібним призером молодіжного чемпіонату Європи (2013), а серед професіоналів чемпіон за версією WBF International (2018) у важкій вазі.

У одному з головних поєдинків вечора Владислав зустрівся з досвідченим французом Невфелем Уата (Newfel Ouatah), старшим від Влада на 10 років, який виступає на професійному ринзі з 2009 року, а також брав участь у Олімпійських іграх в Пекині 2008 року.

Цей бій був видовищним і цікавим, хоча і нетривалим. Владислав двічі відправив суперника в нокдаун у 2-му раунді і одержав беззаперечну перемогу нокаутом на 50 с 4-го раунду! Це був його 17-ий переможний бій на професійному ринзі!

Щиро вітаємо Влада з перемогою і бажаємо подальшого розвитку і успішних виступів, а також обов’язково нових досягнень і перемог як у спорті, так і на науковій ниві!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів