Atlants – команди КНТЕУ залишаються найкращими в перетягуванні канату

590

Вже декілька років поспіль чоловіча і жіноча збірні команди Київського національного торговельно-економічного університету є безперечними лідерами змагань чемпіонатів України серед студентів з перетягування канату як на відкритому повітрі так і в приміщенні. З року в рік завдяки постійній підтримці з боку ректора КНТЕУ А.А. Мазаракі та завідувача кафедри фізичної культури КНТЕУ, досвідченого функціонера сфери фізичної культури і спорту В.Г. Гамова збірні КНТЕУ не лише удосконалюють свої вміння і техніку, а ще й кількісно розширюються, що нині велика рідкість.

Так і цього року, не дивлячись на складнощі частого дистанційного навчання у Чемпіонаті України з перетягування канату серед студентів ЗВО у приміщенні, що відбувся 27 березня у залі виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», що в с.Березівка Київської області, участь взяли 3 чоловічі і 2 жіночі команди КНТЕУ! 

Серед закладів вищої освіти Києва змогла доєднатись до змагань також  жіноча команда Національного авіаційного університету, яка вже другий рік поспіль бере участь у цих змаганнях. З кожним виступом дівчата покращують свій результат і цього року їм вдалося посісти четверте місце, не дивлячись на неповний основний склад.

Команди ж Київського національного торговельно-економічного університету як чоловічі так і жіночі зайняли золоті і срібні нагороди Чемпіонату України і вкотре довели своє лідерство в цьому виді спорту!

Щиро вітаємо київських студентів, їх тренерів і керівництво кафедр фізичного виховання університетів з вдалими виступами їх вихованців! Зичимо подальшого розвитку і звичайно ж нових спортивних досягнень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів