Бахмутські волейболістки – переможниці облаcних змаган з волейболу

1263

В Краматорську, у приміщенні спортивного залу Машинобудівного коледжу Донбаської державної машино-будівної академії, відбулись обласні фінальні змагання з волейболу –І етапу Спортивних ігор України серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Донецької області. Цього разу на спортивний майданчик вийшло 96 дівчат з 8 коледжей Донецької області.

Всі учасниці змагань, згідно жеребкування, були розподілені на дві підгрупи. Дівчата запекло змагалися за перемогу.

В напруженій боротьбі переможцями стали вихованки Бахмутського педагогічного коледжу (директор Машенко Н.Б.), срібло вибороли дівчата Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (директор Макуха О.М), третє місце – представниці Донецького коледжу Луганського національного аграрного університету (директор Рибак А.М.). 

Кращим гравцем змагань була визнана Ільгова Аліна (Бахмутський педагогічний коледж).

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає команду Бахмутського педагогічного коледжу з перемогою, висловлює подяку керівнику фізичного виховання Кравченку В.В. за гідну підготовку команди до змагань та директору Машенко Н.Б. за створення умов для навчання та занять спортом.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів