Баскетбол 3х3 серед учнів ЗП(ПТ)О Черкащини

360

16 березня 2023 року у спортивному залі ДНЗ “Черкаський професійний автодорожній ліцей” пройшов чемпіонат Черкаської області з баскетболу 3х3 (юнаки) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023 році.

В змаганнях взяли участь 24 спортсмени із 6 команд:

1. ДНЗ “Черкаський професійний автодорожній ліцей”;
  2. ДНЗ “Черкаський професійний ліцей”;
  3. ДНЗ “;Черкаське вище професійне училище”;
  4. ДНЗ “Золотоніський професійний ліцей”;
  5. ДНЗ “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”;
  6. Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

Змагання проходили за змішаною системою. На першому етапі команди у групах виборювали право виходу до півфіналу. На другому етапі визначалися команда-переможець та команди-призери.

Збірна команда юнаків Черкаського професійного автодорожнього ліцею посіла І місце (Новіков Євгеній, Тарусов Ілля, Поркунов Дмитро, Жешко Максим, тренер – В. А. Панченко). „Срібло“ завоювала команда Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (Поляруш Денис, Суханов Антон, Міненко Олександр, Івлєв Богдан, тренер – С. В. Цаподой). Замкнула „трійку“ лідерів команда Черкаського професійного ліцею (Орел Володимир, Самойлов Віталій, Кострубіцький Олексій, Яковенко Владислав, тренер – М. П. Літовченко).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України