Баскетбольний клуб ТНЕУ тримає першість в турнірній таблиці

855

Вихідними у семи українських містах було зіграно матчі сьомого туру регулярного чемпіонату Вищої ліги – передостаннього у календарному 2019 році. Вони запам’яталися, запевняє ФБУ, впевненими перемогами фаворитів над конкурентними суперниками: Тернопіль-ТНЕУ на виїзді двічі здолав супротив баскетболістів з Рівного.

На Заході досить комфортну перевагу над переслідувачами мають наші спортсмени Тернопіль-ТНЕУ – не в останню чергу завдяки двом впевненим перемогам у Рівному у рамках звітного туру. До надпринципового протистояння (у минулому сезоні саме рівненська команда відібрала у тернопільських баскетболістів путівку у фінал плей-оф, змусивши їх задовільнитися бронзовими нагородами чемпіонату Вищої ліги) підопічні Дмитра Забірченка поставилися максимально серйозно і довели власну перевагу у якості, глибині та зіграності складу. Вирішальною у першій зустрічі, що відбулася у п’ятницю, стала третя чверть: 13 балів форварда Микити Найка за одну лише десятихвилинку допомогли гостям сформувати гандикап у 19 очок. У суботу перемогу одному з головних фаворитів сезону приніс кураж снайперів у другому ігровому відрізку – Вадим Биков, Іван Дудар та Євген Ворник шість разів влучили з периметру протягом чверті, яку Тернопіль-ТНЕУ виграв із рахунком 30:12, і забезпечили своїм партнерам відносно спокійне життя після великої перерви.

Вітаємо баскетболістів та бажаємо їм успішного продовження сезону!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України