БК «Тернопіль-ТНЕУ», розгромивши «Калуш», проходить в 1/8 Кубку України

1695

Баскетбольний клубу Тернопільського національного економічного університету «Тернопіль-ТНЕУ» у повторному матчі Кубку України розгромив «Калуш-ПНУ» з рахунком 99:54. Тим самим наша команда гарантувала собі вихід в 1/8 цього турніру.

Цієї суботи, 27 жовтня, в спорткомплексі ТНЕУ відбувся повторний матч Кубка України між БК «Тернопіль-ТНЕУ» і БК «Калуш-ПНУ».

У першій грі, що відбулася 11 жовтня в Калуші, тернополяни поступилися з рахунком 67:80. При цьому, навіть виставивши резервний склад, наша команда вела після трьох четвертей. В останньому ж відрізку гри калушани, яких підтримували уболівальники, піймали кураж і повністю переграли гостей: 25-10 в четверті і «мінус 13» в підсумку. 

Тепер, для виходу в наступний тур змагань, тернопільській команді необхідно було перемагати суперника із перевагою в 14 і більше очок.

Таке завдання тернополянам виявилося більш ніж під силу. Вже у першій четверті матчу підопічні Дмитра Забірченка вели у рахунку у вражаючим результатом 21:0. У кожній з наступних відрізках матчу розрив лише збільшувався і, як результат, перемога БК «Тернопіль-ТНЕУ» – 99:54. 

Варто зауважити, що БК «Тернопіль-ТНЕУ» вдало провів останні чотири матчі і наразі лідирує у другій групі вищої ліги.

Кубок України. Чоловіки.

БК «Тернопіль-ТНЕУ» (Тернопіль) – БК «Калуш-ПНУ» (Калуш) – 99:54 (24-4, 23-20, 28-19, 24-11).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів