Бадмінтоністи тріумфально розпочинають European Universities Games!
Здобувши дві перемоги з рахунком 5:0 на груповому етапі, студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова потужно заявили про себе на Європейських студентських іграх.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451755030_822947473270777_4513293420710243519_n-800x1200.jpg)
Спочатку вони розгромили одного з господарів Ігор – Університет Мішкольца з Угорщини, а потім, у вечірній серії ігор, здолали команду Університету Турку з Фінляндії.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451765045_822948116604046_3256732468928733541_n-800x1200.jpg)
Ці результати дозволили українцям очолити групу C, а завтра їм належить зіграти останній матч групового етапу проти представників Політехнічного університету Валенсії з Іспанії.