Блискучий виступ гімнасток! Усі результати українців у перший день Всесвітньої літньої Універсіади

883

Христина Погранична (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) після двох вправ йде другою в особистому багатоборстві художньої гімнастики. До фіналу у вправах з обручем вона кваліфікувалася з другим результатом, у вправах з мʼячем – із четвертим.

Наша команда – Дарʼя Щербакова, Марта Борис, Анастасія Пташник, Діана Довганюк і Дарія Іванюк – показала другий результат у вправах з пʼятьма обручами. Дівчата, таким чином, кваліфікувалася до фіналу у цій вправі та претендують на медалі в багатоборстві.

Наші волейболісти у стартовому матчі групового етапу впевнено розібралися із командою Азербайджану – 3:0 (25:21, 25:20 і 25:21). Найрезультативнішим у складі української команди став капітан Дмитро Янчук, який представляє Волинський національний університет імені Лесі України.

Наступні суперники України по групі – Китай та Японія.

Дзюдоїст Кирил Самотуг (до 60 кг, Сумський державний університет) виграв перший поєдинок іппоном, але в наступному, на жаль, поступився і не зумів поборотися за медалі.

У стрільбі з лука наші студенти – Соломія Трапезнікова (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського), Ольга Шубкіна і Стефан Костик (обидва представляють Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) – сьогодні не зуміли подолати барʼєр першого раунду ані в особистих, ані в командних зустрічах.

В ушу Орина Іванова (тайци цюань, Державний торгівельно-економічний університет) і Олексій Колісник (чан цюань, Університет Григорія Сковороди в Переяславі) посіли 10 місця.

В неділю знову будемо вболівати за українців.

В художній гімнастиці після вправ зі стрічкою і з булавами визначаться медалісти в особистому багатоборстві. Тримаємо кулаки за Христину Пограничну!

У груповому багатоборстві дівчата покажуть вправу з булавами і мʼячами, після чого визначиться розподіл місць на пʼєдесталі.

У дзюдо боротимуться Анастасія Антіпіна (до 63 кг) і Михайло Свідрак (до 81 кг).

В ушу, але з іншою програмою, знову виступить Орина Іванова.

У бадмінтоні розпочнуться командні змагання. Україну представляють Марія Столяренко, Анастасія Єрохіна, Вʼячеслав Яковлев і Володимир Колузаєв.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів