Близько 200 учнів тернопільських шкіл взяли участь у спортивному фестивалі «ВідкрийТЕ спорт. Карате»

303

Нещодавно у Тернополі, в фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту відбувся другий спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Карате». Участь у цій події взяли учні 4-6 класів тернопільських шкіл мікрорайонів «Сонячний», «Аляска» та «Східний». А на початку березня фестиваль з карате провели у Тернопільському національному педагогічному університету ім. Володимира Гнатюка для учнів шкіл мікрорайонів «Дружба» та «Центр». 

Майстер-класи з карате на п’яти різних локаціях проводили видатні спортсмени міста та області, призери європейських змагань. Традиційно перед початком учасники мали розминку, а опісля тренери показували відповідні вправи з цього виду спорту.

Як повідомляє управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, такі фестивалі у місті розпочали проводити минулого року, їх було близько 15-ти з різних видів спорту. Цьогоріч така традиція продовжуватиметься. Всього у Тернополі заплановано провести сім фестивалів із семи видів спорту, зокрема, шахи, волейбол, легка атлетика, бадмінтон тощо.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів