Борець Парвіз Насібов став кращим студентом-спортсменом року у Запоріжжі

1236

У Запоріжжі нагородили переможців обласного конкурсу «Студент року 2020», що традиційно проводять в регіоні до Міжнародного Дня Студента. 

Конкурс відбувався у три етапи: спочатку кращих визначали на факультетах, потім в університетах, і нарешті 68 студентів було представлено ВИШами на обласний етап конкурсу. 

Кожен заклад освіти надав на розгляд конкурсній комісії характеристику на претендента та відеопрезентацію «Моє портфоліо» із зазначенням конкретних особливих заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації. Переможців визначили в 11 номінаціях. 

У номінації «Студент-спортсмен року» переміг студент Класичного приватного університету, один з лідерів збірної команди Запорізької області з греко-римської боротьби, член збірної команди України, майстер спорту України з греко-римської боротьби – Парвіз Насібов. 

За результатами конкурсу переможці  були відзначені Подяками обласної державної адміністрації та грошовими преміями, загальний фонд яких склав 26 тис. грн. 

Додамо, що через карантинні вимоги святковий захід відбувся в онлайн форматі.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів