«Будівельник» з КНУБА – новий чемпіон футзальних студентських змагань міста Києва

552

Дев’ятого червня в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся фінальний матч ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. У дуже видовищному та напруженому матчі між місцевою командою «Будівельник» та збірною Національного університету фізичного виховання і спорту України перемогу здобули господарі поля із рахунком 4:2, а доля чемпіонства була вирішена в останню хвилину зустрічі.

На кульмінаційну подію студентського футзального сезону завітали представники керівництва університетів, спортивних осередків столиці та органів державної влади. Перед початком гри з вітальним словом до команд та вболівальників звернулись Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра, Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, Голова київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, начальник київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, голова Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов та Ректор КНУБА, голова Ради ректорів України Петро Куліков.

Дві кращі футзальні команди сезону подарували всім присутнім на трибунах незабутні емоції від своєї гри та лише два голи на 40-й хвилині матчу дозволили здобути перше у своїй історії чемпіонство для команди «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури. Одразу після матчу відбулась церемонія нагородження призерів ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО та кращих виконавців сезону. 

Третє місце посіла команда Національного університету біоресурсів і природокористування України , другими стали хлопці з Національного університету фізичного виховання і спорту України, а головну нагороду – Кубок чемпіонів змагань з футзалу ФАСК отримав Ректор КНУБА Петро Куліков, який подякував своїй команді за цей незабутній для них сезон.

Генеральний партнер ФАСК: TM Parimatch

Офіційний партнер ФАСК: «Українська страхова група» 

За підтримки: Ради ректорів Київського вузівського центру, Київської міської організація профспілки працівників освіти і науки України та Федерації футболу м. Києва, Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Технічний партнер: ТМ «SELECT»

Матеріал Футбольної асоціації студентів м. Києва

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту
Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів