Bизначились усі переможці та призери І Всеукраїнських пляжних ігор серед студентів «Beach Games»

141

З 27 по 30 вересня 2021 року на майданчиках для пляжних видів спорту м. Скадовськ Херсонської області відбулися І Всеукраїнські пляжні ігри серед студентів «Beach Games» з наступних видів спорту: пляжної боротьби, пляжного волейболу, пляжного гандболу та пляжного футболу.

На урочистому відкритті були присутні: голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, президент Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» Євгеній Імас, начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Кан, голова Скадовської міської об’єднаної територіальної громади Олександр Яковлєв, інші почесні гості.

В цих змаганнях прийняли участь 328 студентів-спортсменів, 59 команд з 36 закладів вищої та фахової передвищої освіти, які представляли 11 областей України: Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької  та м. Київ.

В результаті проведених змагань переможцями та призерами ігор стали:

пляжний волейбол:

чоловіки:

І місце – Ангєлов Микита / Євдокимов Євген, Сумський державний університет;

ІІ місце – Дацюк Іван / Стасенко Сергій, Херсонський державний університет;

ІІІ місце – Меркулов Михайло / Штурхаль Григорій, Державний університет «Одеська політехніка»; 

жінки:

І місце –Головченко Олена / Нагорна Анастасія, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;

ІІ місце – Удовенко Катерина / Тарасенко Єлизавета, Сумський державний університет;

ІІІ місце – Охрімчук Ірина / Кузьменко Ліана, Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, м. Миколаїв;

пляжний гадбол:

чоловіки:                                                           

І місце – збірна команда Одеської області;                          

ІІ місце – Сумський державний університет;                        

ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка»;

жінки:

І місце – Херсонський державний університет;

ІІ місце – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв;

ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка»;

пляжний футбол:

чоловіки:                                                              

 І місце – Національний університет «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»;                      

ІІ місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;                                          

ІІІ місце – Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, м. Миколаїв;

жінки:

І місце – Національний  університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ; 

ІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка»; 

ІІІ місце – Сумський державний університет;                                        

пляжна боротьба:

командні результати:

І місце – Сумський державний університет;

ІІ місце – Київський національний університет будівництва і архітектури;

ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка»;

 особисті результати (у вагових категоріях):

 чоловіки:

  60 кг                                                              

І – Козир Максим, Сумський державний університет;                

ІІ – Мелащенко Дмитро, Київський національний університет будівництва і архітектури;         

ІІІ – Заяць Назарій, Національний університет «Львівська політехніка» .              

 65 кг

І – Щербаченко Владислав, Сумський державний університет;

ІІ – Мамедлі Аділ, Київський міжнародний університет;

ІІІ – Курдоглов Олег, Міжнародний гуманітарний університет, м. Одеса;

ІІІ – Макусій Анатолій, Національний університет «Львівська політехніка» .           

 70 кг                                                          

І – Рильник Станіслав, Київський національний університет будівництва і архітектури;                      

ІІ – Геліх Іван, Сумський державний університет;                        

ІІІ – Романенко Антон, Київський національний університет будівництва і архітектури;                      

ІІІ – Бар’янов Давид, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.          

75 кг 

І – Кіслєв Михайло, Національний університет «Одеська юридична академія»;

ІІ – Шабетя Максим, Київський національний університет будівництва і архітектури;                      

ІІІ – Фукалов Владислав, Сумський державний університет;

ІІІ – Старостін Костянтин, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, м. Миколаїв;

 80 кг

І – Граматик Дмитро, Одеський державний університет внутрішніх справ;              

ІІ – Кожушко Андрій, Національний університет «Львівська політехніка»;          

ІІІ – Сліпушко Олександр, Сумський державний університет;     

ІІІ – Грабовський Василь, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

85 кг

І – Герасимов Владислав, Київський національний університет будівництва і архітектури;                      

ІІ –Боршош Михайло, Національний університет «Львівська політехніка»;

ІІІ – Крупко Микита Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ.                                          

 90+

І – Дубоносов Андрій, Херсонський державний університет;

ІІ – Черторинський Владислав, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського;          

ІІІ – Масюк Андрій, Київський національний університет будівництва і архітектури;                      

ІІІ – Тамразов Марк, Херсонський національний технічний університет;

жінки:

 55 кг                                                      

І – Мотузна Анна, Сумський державний університет;                   

ІІ – Єрошина Карина, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, м. Миколаїв;

ІІІ – Арович Наталія, Національний університет «Львівська політехніка».

  65 кг

І – Михалевич Анна, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського;

ІІ – Пришляк Анастасія, Національний університет «Львівська політехніка»;

ІІІ – Волкова Юлія, Міжнародний гуманітарний університет, м. Одеса.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів