Cемінар-навчання для вчителів з модуля програми «Фізична культура» на Київщині

430

8 вересня 2021 року в м. Броварах Київської області було проведено семінар-навчання для вчителів з модуля програми «Фізична культура».

У рамках проведення заходу пройшли майстер-класи для вчителів фізичного виховання. Навчання проводили вчителі зі спорту Комунального закладу Київської обласної ради “Броварський спортивний фаховий коледж”:

Наталія Ляпіна —  бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2004 року у складі збірної України з гандболу, Заслужений майстер спорту України;

Андрій  Портной – заслужений тренер України;

Вадим  Бражник – Майстер спорту України з гандболу, Чемпіон України.

Семінар проводився за підтримки Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, адміністрації коледжу, Управління освіти і науки України м. Бровари.

Проведення цього заходу є наступним етапом реалізації стратегічних завдань подальшого реформування та розвитку фізичної культури в Україні, презентованих на Всеукраїнській семінар-нараді «Фізична культура – здорове покоління», що проходила 18-19 серпня 2021 року у м. Київ в рамках проведення Всеукраїнського серпневого форуму «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху».

Також майстер-класи  є одним з практичних заходів озвучених на панельній дискусії «Стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в системі освіти області» в рамках діалогової платформи педагогічних працівників Київської області «Освіта Київщини: Виклики. Стратегії» (26.08.2021, м. Бориспіль), а також міжнародної онлайн-конференції «Інновації тіловиховання 2.0» (06.09.2021).

Загалом у семінарі взяли участь 20 вчителів закладів освіти.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів