Cеред лауреатів обласної освітянської премії ім. М. Дарманського – активний фахівець спорту

688

Під час відкриття традиційної щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції “XVI педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського” голова Хмельницької ОДА Сергій ГАМАЛІЙ привітав лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки.

“Надзвичайно приємно знати те, що Микола Миколайович Дарманський був нашим земляком, адже саме його здобутки лягли в основу наукової діяльності нашого краю. Ця людина доклала немало зусиль, аби на Хмельниччині відчиняли свої двері нові виші та інші навчальні заклади, він закликав охочих підкорювати наукові вершини. Тому з великою шаною вітаю усіх, хто продовжує цю почесну справу,” – наголосив очільник області.

Згідно розпорядження голови облдержадміністрації, премію імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки присвоєно педагогічним та науково-педагогічним працівникам Хмельницької області за номінацією “Кращий педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти” Олегу ВЕРГУШУ – вчителю фізичної культури Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №13 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії Хмельницької області, спеціалісту вищої категорії, вчителю-методисту.
Спортина родина Хмельниччини вітає лауреата премії, активного учасника олімпійського руху на Кам’янеччині, бажає нових вагомих звершень його вихованців-легкоатлетів на всеукраїських та міжнародних аренах.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів