CHALLENGE FEST пройшов у Києві

274

CHALLENGE FEST – Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів до Дня працівників освіти України, заснований у 2019 році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Захід проходить щорічно і відбувається майже одночасно в усіх регіонах України.

Цими вихідними центральний міський захід відбувся і в Києві на спортивній базі Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю. Крім того, протягом тижня відбуваються заходи на місцях в закладах загальної середньої освіти і закладах професійної (професійно-технічної) освіти в усіх районах Києва. Це спортивне свято проходить в рамках Олімпійського тижня в Україні, то ж до привітань учасників заходу долучився і Національний Олімпійський комітет України.

Саме цей захід дає старт цьогорічним зимовій і літній Гімназіадам України, Cool Games та іншим спортивним та спортивно-масовим заходам серед учнів! В м.Києві, зокрема, під час Challenge Fest оголошуємо щорічно символічний початок розвитку серед учнівської молоді певного виду спорту. І якщо 2019-2020 навчальний рік був роком розвитку регбі, а у  2020-2021н.р. розвивали бейсбол серед учнівської молоді, то 2021-2022 навчальний рік вирішено оголосити роком розвитку легкої атлетики серед дітей і учнів Києва, адже легка атлетика не лише є «королевою» спорту, а й фундаментом комплексного розвитку найважливіших фізичних якостей дитини, які в подальшому допоможуть швидко прогресувати в будь-якому іншому виді спорту!

Тож привітати активну і спортивну молодь Києва на свято завітала генеральна секретарка Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач, заслужений тренер України, тренерка наших олімпійських зірочок зі стрибків у висоту Ірини Геращенко і Юлії Левченко, Ірина Пустовойт, начальник відділу з навчально-методичної роботи Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного НУФВСУ Микола Попов, директорка СДЮШОР №16 м.Києва Галина Кравцова, майстер спорту міжнародного класу, екс-рекордсмен України зі стрибків з жердиною Олександр Черняєв. І звичайно ж учасників привітав і оголосив старт нового навчального спортивного року начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

У учасників заходу була можливість не лише пограти на відкритому повітрі у баскетбол, футбол, волейбол, взяти участь у естафетах Cool Race – крутих перегонах на смузі перешкод, а й спробувати себе у різних видах легкої атлетики: метанні спису, стрибках у висоту, стрибках з жердиною, а майстер-клас у тренуванні з бігу з бар’єрами провів для учасників заходу майстер спорту з легкої атлетики Сергій Бородін.

Весело, задорно, активно і спортивно пройшов день, а наприкінці всі учасники заходу отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів