Чат з чемпіонами в рамках проєкту #OlympicLab відбувся в Краматорську

577

Відділенням НОК України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України був реалізований напрямок «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab, який впроваджуються Національним олімпійським комітетом України.

На запрошення керівництва закладу загальної середньої освіти № 12
ім. Степана Чубенка Краматорської міської ради до учнів п’ятих класів завітали представники Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» в Донецькій області та регіонального осередку НОК.

Зустріч розпочалась з перегляду відеофільму про олімпійські досягнення представників Донеччини, починаючи з 1956 року та по теперішній час. Заслужений тренер України Ігор Шалаумов познайомив учнів з видом спорту «карате», з його історією та філософією. Бронзова призерка чемпіонату світу з карате JKS Гелена Пархоменко охоче розповіла про свої досягнення на міжнародній спортивній арені, поділилась власним досвідом, як досягати мети та ставати переможцем.

Численні запитання до чемпіонів, розповідь про їх спортивний шлях, високі досягнення сприяли збагаченню знаннями учасників зустрічі щодо історії олімпійського руху, видів спорту та заохотили жити за олімпійськими цінностями. 

З метою впровадження олімпійської освіти  до бібліотеки навчального закладу був переданий комплект спеціалізованої літератури від Національного олімпійського комітету України.

По завершенню відбулась фотосесія, бажаючі отримали автографи, а всі учні були відзначені подарунками від НОК України та регіонального відділення.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів