«Чат з чемпіоном»

195

Щорічно за ініціативи Європейської Комісії  в Україні проводиться Європейський тиждень спорту #BeActive. Національний олімпійський комітет України, який протягом багатьох років виступає національним координатором цього поважного проєкту, а 2022 рік – рік молоді, саме яка є найпотужнішою рушійною силою усіх процесів, зокрема й фізичної культури і спорту, важливу роль у яких відіграє інклюзивність, рівність та здоровий спосіб життя.

Згідно з положенням 30 вересня цього року у Луцькому національному технічному університеті проведено Європейський тиждень спорту за напрямком «Чат з чемпіоном».

На заході були присутні почесні гості: перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, завідувач кафедри фізичної культури та спорту Володимир Ковальчук, переможниця командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби на 50 км, срібна призерка Всесвітньої Універсіади Олена Собчук.

Учасники заходу випробували свої спортивні здібності в олімпійській розминці, та взяли участь у турнірі з волейболу між збірними командами факультетів ЛНТУ. Переможці і призери турніру нагороджені кубками та подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів