Чат з олімпійцем на футбольному майданчику

292

Незвичайне тренування відбулось у юних футболістів футбольного клубу «Авангард» в місті Краматорськ на Донеччині. В гості до них завітала бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор, стипендіат регіонального відділення НОК України Ганна Александрова.

Метою візиту стала реалізація напрямку «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Юним спортсменам були презентовані мотиваційні відеоролики від НОК України. А чемпіонка розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрила секрети активного та здорового способу життя. Молодь активно долучилась до бесіди та кожен отримав відповіді на свої запитання.

Начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко побажав дітям вести здоровий спосіб життя і ніколи не забувати, що здоров’я – це найцінніший подарунок природи.

Не менш захоплюючою стала і практична частина заходу. Футболісти, які тренуються під керівництвом наставника Руслана Забуги, продемонстрували свої вміння та навички і охоче надавали підказки чемпіонці у вправному володінні м’ячем.

На завершення заходу відбулась фотосесія і кожен учасник отримав подарунки та цікаву літературу від НОК України. А всій команді з побажаннями перемог відповідальний секретар регіонального відділення Дмитро Подопригора вручив календар «Спортивна слава Незалежної України» з автографом легендарного земляка, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів