Чемпіонами Тернопільської області з футзалу серед школярів стали учні Теребовлянської міської ради

1339

Завершився обласний етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України 2018/2019 н.р.», який проводився спільно Тернопільським обласним відділенням КФВС МОНУ та Федерацією футболу Тернопільської області. В змаганнях прийняли участь 9 команд районі, ОТГ, селищних та міських рад, – загалом 78 учнів 2017 р.н. і молодше.

Юнаків було поділено на дві підгрупи перше та друге місця яких виходили у фінальні зустрічі. Дуже цікаво спостерігати за юними футболістами, адже вони грають з особливим захопленням, незважаючи на травми, забиті голи та без жодного відчуття остраху своїх суперників. Юнаки навіть програвши не засмучувались, а виходили на гру з новим натхненням та жагою до перемоги. Саме такі емоційні ігри були цього року, – суперники грали на рівні і передбачити переможців було складно, що й вносило певну інтригу та зацікавленість фіналами.

Юні футболісти не підвели у малому фіналі де зустрілись команди Зборівського району (тренер Кучмай Андрій) та Скалатської міської ради (тренер Бульбін Володимир) перевага була на боці перших і з рахунком 4:1 бронза у школярів ЗОШ І-ІІ ст. с. Ренева. А фінал цього року був надзвичайно цікавим. На поле вийшли учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятина та Теребовлянської СШЛ. Попередньо завдяки жеребу ці команди вже грали між собою у підгрупі і перемога була за Гусятином. Але Теребовлянські школярі змогли зібратись силами, сконцентруватись на грі та показати неймовірну жагу до перемоги і їхні старання були не марними, адже саме школярі Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею під керівництвом тренера Михайла Янушкевича стали чемпіонами Шкільної футзальної ліги Тернопільської області 2019 року. З рахунком 6:1 вони перемогли гусятинських школярів (тренер Білоус Віктор).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями організаторів змагань. А команда Теребовлянської МР отримала право представляти Тернопільську область у фінальних змаганнях «Шкільної футзальної ліги України».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН 

 

 

Коментарі

коментарів