Чемпіонат Києва серед юнаків і дівчат з дзюдо завершився у столиці

59

У столичному легкоатлетичному манежі 19 листопада відбувся чемпіонат Києва з дзюдо серед юнаків і дівчат різних вікових категорій, який зібрав чимало учасників. Особливо після чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, що відбувався тут же напередодні, де команда Києва виборола перше загальнокомандне місце, юні дзюдоїсти були повні натхнення і бажання показати свої найкращі вміння і продемонструвати свою підготовку. 

Під час церемонії відкриття змагань учасників привітали і побажали успіхів і подальшого розвитку спортивної кар’єри виконавчий директор Федерації дзюдо Києва Ігор Охоба і начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. Учасники подякували всім захисникам і працівникам критичної сфери, завдяки хоробрості і зусиллям яких мають змогу зараз під час війни зібратися на змаганнях разом, і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих співвітчизників внаслідок збройної агресії росії проти України.

Була проведена церемонія нагородження найкращих спортсменів і тренерів – чемпіонів та призерів Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15, що проходили у вересні 2021 року у м.Белград, Сербія. Подяки від міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета за успішний виступ та гідне представлення України на міжнародних змаганнях були вручені особисто або передані Сергієм Бобровником Стрижовій Софії (52 кг – бронза), Балбек Діані (48 кг – золото), Бойченко Дар‘ї (63 кг – бронза), Водянній Мілані (48 кг – золото), Руденко Тимофію (55 кг – срібло) та їх тренерам Холматовій Діані, Глазову Руслану і Кощавцеву Віктору за вагомий особистий внесок у забезпечення успішного виступу учнівської молоді на ISF U15 World School Sport Games.

Крім того, від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергієм Бобровником була вручена Подяка Ігорю Охобі за вагомий особистий внесок у справу розвитку дзюдо серед учнівської і студентської молоді м.Києва та з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту.

Приємним сюрпризом для Сергія Ілліча стали передані вітання від мами однієї з учениць тренера Віктора Кощавцева Юлії Кузьменко. Виявилось, що її мама колись тренувалася у Сергія Ілліча, який і зараз продовжує у вільний час тренерську і педагогічну діяльність. То ж наступність поколінь в занятті спортом зберігається! 

Після завершення змагань приємною стала зустріч у легкоатлетичному манежі з групою спортсменів відомої легкоатлетки, майстра спорту міжнародного класу, екс-рекордсменкою світу у стрибках з жердиною Анжелою Балахоновою. Наймолодший вихованець групи, Матвій Строгалєв, за суміщенням син Анжели і Вадима Строгалєва, у свої 9 років продемонстрував результат 3.10м у стрибках з жердиною, що є найкращим неофіційним світовим показником, якщо розглядати дитячі успіхи всіх відомих нам зараз світових рекордсменів. Сергій Ілліч привітав всіх спортсменів з особистими досягненнями і побажав подальших успіхів і нових досягнень в спорті і обов’язково навчанні!

То ж незалежно від виду спорту побажаємо нашим юним спортсменам продовжувати впевнено іти до своєї мети, успішно долаючи перешкоди на своєму шляху! І нехай таке складне випробування як війна стоїть перед кожним з ним зараз, але дивлячись в їх очі, знаєш, що вони зможуть, зроблять, подолають, будуть і досягнуть – адже крім бажання, для кожного з них є неймовірний приклад хоробрості, завзяття, рішучості наших захисників, Збройних сил України і всіх, хто бореться за Україну і вільне майбутнє наших дітей зараз!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів