Чемпіонат міста з боксу пам’яті В. Г. Богуславського відбувся у Києві

1091

Впродовж 27-29 лютого в Києві на базі спорткомплексу Київського національного університету будівництва і архітектури тривав Чемпіонат міста Києва з боксу серед студентів та студенток, присвячений пам’яті заслуженого тренера України В.Г. Богуславського. Змагання проходили в програмі V Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва.

Турнір проведено сумісними зусиллями Київської міської організації Федерації боксу України та Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Всього в чемпіонаті брали участь 81 спортсмен, серед яких 59 студентів з 19 закладів вищої освіти міста Києва.

Протягом перших двох днів відбувались попередні та півфінальні бої, за результатами яких визначались фіналісти, які 29 лютого змагались за звання кращих боксерів столиці.

В захопливих та безкомпромісних поєдинках визначилися найкращі боксери: в командному заліку найкращими стали студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України. Найкращим боксером турніру став студент   Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Микита Алістратов.

Боксери продемонстрували неабияку міць та силу, витримку, виважені та продумані удари. Турнір пройшов на одному подиху і вже незабаром відбудеться чемпіонат України в Полтаві.

Щирі слова вдячності Київській міській організації Федерації боксу України, на чолі з генеральним секретарем Олександром Негодою, за організацію чемпіонату, спонсору турніру – заміському комплексу Sobi Club та інформаційним партнерам телеканалам НТН та ТРК КИЇВ за висвітлення події.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів