Чемпіонат світу зі стронгмену пройшов на Закарпатті

1990

У рамках Дня міста Хуст 12 у центрі міста було влаштовано майданчик, на якому було проведено чемпіонат світу з стронгмену у ваговій категорії до 110 кілограмів. У змаганнях брали участь учасники з Польщі, Білорусі, Ірану, Латвії, Угорщини та Германії. Усього 22 атлети.

Після параду учасників їх привітав народний депутат України Валерій Лунченко (м. Хуст), мер Хуста Володимир Кащук, начальник управління фізичної культури та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан та головний суддя змагань Василь Вірастюк. Вони привітали учасників і побажали нехай переможе сильніший. Після трьох вправ випробувань залишилися 10 кращих спортсменів, які розіграли призові нагороди.

Учасники змагалися з 11 до 18 годин. Протягом спекотного дня, який був у Хусті, спортсменам довелося прикласти чимало зусиль, щоб виконати всі силові вправи. При їх виконанні хустяни активно підтримували всіх спортсменів.

За підсумками семигодинної боротьби, чемпіоном став Олександр Кочергін із Чернівців. Срібна медаль дісталася киянину Павлу Гайша. Бронзовим призером став представник Польщі Патрик Пшебила.

Десять кращих спортсменів були нагороджені медалями, а призери – грошовими призами та кубками. Нагородження проводив народний депутат України Валерій Лунченко, мер Хуста та головний суддя змагань Василь Вірастюк.

Хустський міський голова Володимир Кащук вручив подяки організаторам змагань, а також головному судді Василю Вірастюку. У свою чергу Василь Вірастюк відзначив, що всі його заслуги по спорту відзначено, крім того, що він батько трьох синів, яких він виховує. Після закінчення змагань всі хустяни мали можливість зробити селфі з головним суддею змагань, у чому всім бажаючим Василь не відмовив.

Дані змагання були організовані федерацією строгмену України та за підтримки народного депутата України Валерія Лунченка. Свято сили у Хусті вдалося на славу.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів