Чемпіонат України серед школярів з гирьового спорту відбувся у Запоріжській області

2267

З 23 по 25 листопада 2018 року в м. Токмак Запорізької області проходив Чемпіонат України серед школярів з гирьового спорту. На змагання прибуло більше 200 спортсменів у різних вагових категоріях.

Київську область на чемпіонаті представили спортсмени з м. Борисполя, Бориспільського та Києво-Святошинського районів. Вони здобули одну золоту, дві срібні та 4 бронзові медалі, зокрема: Артем Перехрест (м. Бориспіль) посів 1 місце; Захарченко Арсен і Дорошець Андрій (м. Бориспіль) вибороли срібні медалі; Жук Ліза (Бориспільський район); Лукін Денис, Лащевські Віка та Дар’я (Києво-Святошинський район) здобули бронзові нагороди.

Керівник команди Євгеній Биков – інструктор-методист Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи.