Чемпіонат України з годзю-рю карате

1827

Протягом двох днів, 30-31 березня, в ужгородському спорткомплексі «Юність» проходить 18-й чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків.

Чемпіонат вийшов масовим, яскравим та цікавим. Участь у змаганнях взяло участь понад 600 спортсменів з різних куточків України: Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Запорізька обл., Івано-Франківська обл., Київська обл., Луганська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Рівненська обл., Харківська обл., Херсонська обл., Хмельницька обл., Черкаська обл., Чернівецька обл., Закарпатська обл. та м. Київ.

Вік учасників різний: від шести років до ветеранів. Більшість спортсменів відзначаються високою технікою, тож за їхніми поєдинками приємно спостерігати. Градус боротьби підсилює той факт, що кращі каратисти увійдуть до складу збірної України, яка виступатиме на міжнародних змаганнях.

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються медалями та дипломами, а кращі в загальнокомандному заліку отримають ще й кубки.

Збірна Закарпатської області бере не тільки кількістю, а й якістю. Наші спортсмени відзначаються хорошим рівнем підготовки, завдяки чому вдалося вибороти низку нагород.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів