Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів відбувся у Сумах

1916

3-5 лютого  2019 року у м. Суми  проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях брали участь 426 спортсменів з усіх областей України. Вихованці Броварського вищого училища фізичної культури у складі команди Київської області  показали високі результати і зробили гідний внесок у загальнокомандний результат.

На вищу сходинку п’єдесталу чемпіонату піднялися Кравченко Ілля у стрибках з жердиною з результатом 5 м 35 см та Лобан Юлія у багатоборстві з сумою 3906 очок.

Срібні медалі здобули: Жирний Владислав з сумою 4899 очок у багатоборстві, Буряк Марія на дистанції 200 м з результатом 25.35 сек., Сичок Євгенія у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м, її результат 15 хв. 16 сек.

Бронзову медаль  здобули Дудніченко Анна у стрибках з жердиною з результатом 3 м 40 см. Андрощук Володимир у семиборстві, з сумою 4697 очок та  Слобода Марія у п’ятиборстві, з сумою 3505 очок, Буряк Марія на дистанції 400 м з результатом 56.71 сек., Петах Ілля у стрибках з жердиною з результатом 4 м 80 см.

У підсумку Київська область набрала 918 очок і виборола перше загальнокомандне місце, друге місце у Харківської області, третє  місце у команди Дніпропетровської області.