Чемпіонат України серед школярів та студентів зі спортивних танців відбувся у столиці

1389

Цими вихідними, 16-17 листопада, в парку «Перемога» в танцювальній залі «Ровесник» відбувся Чемпіонат України серед школярів та студентів зі спортивних танців «Кавовий блюз – Танцювальна шоколадниця – Solo», в якому взяли участь понад 700 учасників з восьми регіонів України.

Головним організатором танцювального свята стала Ліга танцю України за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

На урочистому відкритті був присутній начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, який передав вітання юним учасникам змагань від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка та депутата Київської міської ради, президента Відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м. Києві Олени Овраменко, побажав легкого паркету, успіхів, наполегливості у навчанні та вдосконаленні своїх вмінь. А по завершенню змагань вручив нагороди переможцям та посвідчення майстрів спорту.

Слова подяки Лізі танців України, в особі Владислава Пігулевського, за запальні танці, за гарний настрій, смачну каву та тістечка від Львівської майстерні шоколаду.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів