Чемпіонат України серед студентів ЗВО з перетягування канату відбувся у Києві

596

25 лютого в Києві на спортивній базі Державного торговельно-економічного університету відбулись змагання чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні, організовані Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Спортивна студентська спілка України». 

В змаганнях взяли участь студенти шести закладів вищої освіти України, що представляли м.Київ, Львівську і Житомирську області. Загалом 12 чоловічих і 7 жіночих команд.

На церемонії урочистого відкриття змагань студентів привітали ректор ДТЕУ академік Анатолій Антонович Мазаракі, голова наглядової ради Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, командир добровольчого батальйону особливого призначення «Миротворець», полковник Андрій Тетерук, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник і президент Федерації Володимир Кіба. Прикрасою церемонії відкриття стали виступи студентів столиці: спів студентки Національного авіаційного університету, танцювальний виступ від команди черліденгу ДТЕУ, а також студенток ДТЕУ призерок і переможниць всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики.

За результатами чемпіонату місця серед команд-учасниць розподілились наступним чином:

серед жіночих команд: І місце – команда «Atlants» Державний торговельно-економічний університет; ІІ і ІІІ місця – Національна академія сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (відповідно НАСВ-1 і НАСВ-2).

серед чоловічих команд: І місце – команда «Atlants А» Державний торговельно-економічний університет; ІІ місце посіла команда Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного і ІІІ місце – команда «Atlants В» Державного торговельно-економічного університету.

Щиро вітаємо команди переможців і призерів змагань та їх тренерів і наставників! Бажаємо подальших успіхів і гарної підготовки до міжнародних стартів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів