Чемпіонат України серед учнів зі скелелазіння пройшов на Полтавщині

90

З 4 червня по 7 червня 2021 року у м.Кременчук, Полтавської області, в спортивному комплексі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбувся чемпіонат України серед  учнів зі скелелазіння (трудність, швидкість, багатоборство.

Позмагатися до Кременчука з’їхалося 129 учасників з 7 регіонів України, які представили 7 команд зі скелелазіння.

За підсумками проведених змагань маємо такі результати:

швидкість

1 місце – Донецька обл.

2 місце – Кіровоградська обл.

3 місце – Дніпропетровська обл.

 трудність

1 місце – Донецька обл.

2 місце – Дніпропетровська область

3 місце – Полтавська обл.

багатоборство

1 місце – Донецька обл.

2 місце – Дніпропетровська область

3 місце – Полтавська обл.

особисті результати багатоборства (швидкість) юнаки 2011-2010

1 місце – Пічка Демид Віталійович (М.Київ)

2 місце – Лепеха Олександр Дмитрієвич (Донецька обл.)

3 місце – Сухацький Олексій Андрійович (Дніпропетровська обл.)

особисті результати багатоборства (швидкість) юнаки 2011-2010

1 місце – Фалєєва Анна Віталіївна (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Рижко Євгенія Генадіївна (Кіровоградська обл.)

3 місце – Мартинюк Вікторія Сергіївна (Кіровоградська обл.)

особисті результати багатоборства (швидкість) юнаки 2009-2008

1 місце – Пічка Ігор Віталійович (М.Київ)

2 місце – Пустовіт Руслан Андрійович (Донецька обл.)

3 місце – Бабенко Микита Романович (Кіровоградська обл.)

особисті результати багатоборства (швидкість) дівчата 2009-2008

1 місце – Хатюшина Поліна Олександрівна (Донецька обл.)

2 місце – Фісенко Ірина Максимівна (Донецька обл.)

3 місце – Карапетянц Олександра Олексіївна (Донецька обл.)

особисті результати багатоборства (швидкість) молодь 2007-2006

1 місце – Довгань Олександр Володимирович (Кіровоградська обл.)

2 місце – Гребенюк Артем Миколайович (Донецька обл.)

3 місце – Баклай Микита Костянтинович (Донецька обл.)

Вид змагань: Швидкість
Місце П. І. Б. юнаки 2011-2010  Територія
1 Пічка Демид Віталійович М.Київ
2 Лепеха Олександр Дмитрієвич Донецька обл.
3 Сухацький Олексій Андрійович Дніпропетровська обл.
Місце П. І. Б. дівчата2011-2010 Територія
1 Фалєєва Анна Віталіївна Дніпропетровська обл.
2 Рижко Євгенія Генадіївна Кіровоградська обл.
3 Мартинюк Вікторія Сергіївна Кіровоградська обл.
Місце П. І. Б. юнаки 2009-2008  Територія
1 Пічка Ігор Віталійович М.Київ
2 Пустовіт Руслан Андрійович Донецька обл.
3 Бабенко Микита Романович Кіровоградська обл.
Місце П. І. Б. дівчата 2009-2008 Територія
1 Хатюшина Поліна Олександрівна Донецька обл.
2 Фісенко Ірина Максимівна Донецька обл.
3 Карапетянц Олександра Олексіївна Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006  Територія
1 Довгань Олександр Володимирович Кіровоградська обл.
2 Гребенюк Артем Миколайович Донецька обл.
3 Баклай Микита Костянтинович Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006 Територія
1 Кравченко Вероніка Сергіївна Донецька обл.
2 Русінська Ул’яна Олегівна Кіровоградська обл.
3 Шереметьєва Анастасія Кирилівна Дніпропетровська обл
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004  Територія
1 Лазарев Дмитро Дмитрович Полтавська обл.
2 Костуренко Денис Вадимович Донецька обл.
3 Завируха Артем Вадимович Полтавська обл
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004 Територія
1 Демчук Вікторія Вадимівна Дніпропетровська обл
2 Маринич Діана Олександрівна Дніпропетровська обл
3
Вид змагань: Трудність
Місце П. І. Б. юнаки 2011-2010 Територія
1 Пічка Демид Віталійович м. Київ
2 Пашков Костянтин Олександрович Донецька обл.
3 Лепеха Олександр  Дмитрієвич Донецька обл
Місце П. І. Б. дівчата 2011-2010 Територія
1 Фалєєва Анна Віталіївна  Дніпропетровська обл
2 Мартинюк Вікторія Сергіївна Кіровоградська обл.
3 Жданова Вікторія Дмитрівна  Дніпропетровська обл
Місце П. І. Б. юнаки 2009-2008 Територія
1 Пічка Ігор Віталійович м. Київ
2 Бабенко Микита Романович Кіровоградська обл.
3 Пустовіт Руслан Андрійович Донецька обл.
Місце П. І. Б. дівчата 2009-2008 Територія
1 Карапетянц Олександра Олексіївна Донецька обл.
2 Хатюшина Поліна Олександрівна Донецька обл.
3 Фісенко Ірина Максимівна Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006 Територія
1 Саливанюк Лев Олександрович Донецька обл.
2 Баклай Микита Костянтинович Донецька обл.
3 Гребенюк Артем Миколайович Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006 Територія
1 Кравченко Вероніка Сергіївна Донецька обл.
2 Фалєєва Євгенія Віталіївна  Дніпропетровська обл
3 Терещенко Поліна Сергіївна Полтавська обл
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004 Територія
1 Костуренко Денис Вадимович Донецька обл.
2 Михайлюк Максим Валентинович Волинска обл.
3 Лазарев Дмитро Дмитрович Полтавська обл.
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004 Територія
1 Демчук Вікторія Вадимівна  Дніпропетровська обл
2
3
Вид змагань: Багатоборство
Місце П. І. Б. юнаки 2011-2010 Територія
1 Пічка Демид Віталійович м.Київ
2 Лепеха Олександр  Дмитрієвич Донецька обл.
3 Сухацький Олексій Андрійович  Дніпропетровська обл
Місце П. І. Б. дівчата2011-2010 Територія
1 Фалєєва Анна Віталіївна  Дніпропетровська обл
2 Мартинюк Вікторія Сергіївна Кіровоградська обл
3 Рижко Євгенія Генадіївна Кіровоградська обл
Місце П. І. Б. юнаки 2009-2008 Територія
1 Пічка Ігор Віталійович м.Київ
2 Пустовіт Руслан Андрійович Донецька обл.
3 Бабенко Микита Романович Кіровоградська обл.
Місце П. І. Б. дівчата 2009-2008 Територія
1 Хатюшина Поліна Олександрівна Донецька обл.
2 Карапетянц Олександра Олексіївна Донецька обл.
3 Фісенко Ірина Максимівна Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006 Територія
1 Саливанюк Лев Олександрович Донецька обл.
2 Гребенюк Артем Миколайович Донецька обл.
3 Баклай Микита Костянтинович Донецька обл.
Місце П. І. Б. молодь 2007-2006 Територія
1 Кравченко Вероніка Сергіївна Донецька обл.
2 Фалєєва Євгенія Віталіївна  Дніпропетровська обл
3 Шереметьєва Анастасія Кирилівна  Дніпропетровська обл
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004 Територія
1 Костуренко Денис Вадимович Донецька обл.
2 Лазарев Дмитро Дмитрович Полтавська обл.
3 Михайлюк Максим Валентинович Волинска обл.
Місце П. І. Б. молодь 2005-2004 Територія
1 Демчук Вікторія Вадимівна  Дніпропетровська обл

 

Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів