Чемпіонат України з боротьби Кураш відбуся у Києві

419

З 11 по 13 грудня в м. Києві на базі спорткомплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся чемпіонат України серед студентів з боротьби Кураш.

У цьому чемпіонаті брали участь представники 15 закладів вищої освіти України та біля 100 учасників з Чернігівської, Миколаївської, Чернівецької, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Київської областей та м. Києва, щоб здобути золотий кубок й показати свої вміння під час чемпіонату.

Урочисте відкриття розпочалося зі слів суддів та почесних гостей: президента Федерації боротьби Кураш України Мачугіна Володимира Михайловича, консула посольства Республіки Узбекистан в Україні Баходира Юлдашевича Ібрагіма, начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бобровника Сергія Ілліча, рефері змагань Кищука Станіслава Володимировича, які побажали учасникам перемог й успішних виступів на чемпіонаті України.

Кожен учасник боровся у своїй ваговій категорії а саме: студенти: 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг, +100 кг; студентки: 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг, 70 кг, 78 кг , 87 кг, +87 кг.

Чемпіонат пройшов дуже емоційно, кожен член команди підтримував свого спортсмена та сподівався на найкращий результат.

На закритті чемпіонату спортсмени отримали свої винагороди від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та були готові на нові звершення у цьому виді спорту!

За результатами виступів учасників переможцем командного заліку стала команда міста Києва, срібними призерами – Хмельницька область, а бронзові кубки отримали команди Київської і Чернігівської областей.

Дякуємо адміністрації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за гостинність і підтримку студентського спорту та щиро вітаємо й бажаємо студентам успіхів і подальших звершень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки

Коментарі

коментарів