Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів і юніорів відбувся у Києві

627

Цими вихідними в Києві у столичному легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів (до 21 року) та кадетів (до 18 років), в якому взяли участь представники майже всіх регіонів України! Організаторами з урахуванням обставин сьогодення були створені всі необхідні умови для комфортного і безпечного проведення заходу. Це були перші змагання з дзюдо національного рівня з початку повномасштабної війни, яку розпочала росія на території України.

Змагання розпочалися парадом-відкриттям, на якому хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на війні захисників України. З вітальними словами до учасників змагань звернулися державний тренер збірної України з дзюдо Михайло Руденко, перший віцепрезидент ФДУ Василь Волошин, віцепрезидент Сергій Колесніченко, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, а також почесний гість заходу – захисник Маріуполя та Азовсталі Давид Касаткін (позивний Хімік). Прикрасою відкриття став акапельно виконаний Гімн України.

Після яскравих та мотивуючих виступів гостей заходу Сергій Бобровник урочисто передав Подяку прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм тренеру Віктору Кощавцеву, що виступив старшим тренером учнівської збірної України з дзюдо на І Всесвітніх учнівських спортивних іграх восени 2021 року, де наша збірна завоювала 11 медалей (2-3-6) різного гатунку.

Першого змагального дня в Києві розпочали свої виступи на татамі юніори. До участі у змаганнях були заявлені 198 спортсменів з 20 регіонів України. В командному заліку юніорів перемогу здобула команда міста Києва, здобувши сумарно 15 нагород (5 золотих, 3 срібних та 7 бронзових). На другому місці розташувалася команда Дніпропетровської області (4-2-4), третє місце посіли представники Львівщини (2-2-0).

У другий змагальний день нагороди національної першості виборювали спортсмени до 18 років. В цей день учасників змагань було майже вдвічі більше – 391 спортсмен з 23 областей України. В загальнокомандному заліку серед кадетів, як і днем раніше, з великим відривом перемогла збірна міста Києва (11-4-2), друге місце посіла команда Сумської області (2-0-5), на третьому місці розташувалися представники Житомирщини (1-0-3).

Щиро вітаємо з успішним виступом всіх призерів і переможців змагань та їх тренерів. Висловлюємо щиру подяку організаторам змагань і суддям за створення чудової атмосфери і безкомпромісне суддівство.

Окремі слова подяки хочемо адресувати всім захисникам і захисницям України, що ціною великих зусиль і свого життя роблять можливим проведення подібних заходів серед молодого покоління України, заради його теперішнього і майбутнього. Низький уклін!

Найшвидшого мирного неба нам всім і нашої Перемоги!