Чемпіонат України з гирьового спорту присвячений Дню захисників і захисниць України відбувся у Києві

147

7-9 жовтня на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед учнівської і студентської молоді за правилами ФГСУ. В цей складний для країни час звичайно тут змогли зібратися не всі бажаючи, але участь взяли представники не лише Києва, а й Київської, Дніпропетровської і Харківської областей.

В змаганнях серед учнів брали участь 43 представники більше як з 10 закладів освіти України. Школярі, як хлопці так і дівчата, змагалися у ривку. Переможці і призери визначалися у різних вагових категоріях у 5 вікових групах від наймолодших, 2012 р.н.і молодші, до найстарших 2004-2005 рр.н. Кожен призер і переможець змагань на п’єдесталі пошани отримав свій диплом і медаль з рук президента Федерації гирьового спорту України, рекордсмена Книги рекордів України і Книги рекордів Гіннесса, професора кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця – Юрія Володимировича Щербини.

У студентських змаганнях участь взяли 20 студентів-спортсменів з Києва, Харківської і Чернігівської областей. Найбільше представництво тут мали господарі майданчика -8 осіб і Державного університету телекомунікацій (м.Київ) – 6 осіб, команди яких і посіли відповідно в командному заліку змагань перше і друге місця. Бронзовим же призером командного заліку став Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

На церемонії відкриття змагань присвячених Дню захисників і захисниць України згадали перш за все тих, хто дає можливість нам зараз під час війни проводити подібні заходи і збиратися разом, знаходитися у відносній безпеці!

Подяками Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були відзначені учасники змагань, студент і аспірант НМУ Богомольця, Попель Остап і Черненко Богдан, які є учасниками бойових дій у складі Збройних Сил України і захищали нашу Батьківщину на сході України. Подяки за особистий внесок у справу захисту України, високий патріотизм і активну громадську позицію та з нагоди Дня захисників та захисниць України і Міжнародного дня студентського спорту вручив нашим захисникам начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник.

Завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця і головний організатор змагань Юрій Щербина розповів учасникам сумну новину, що надійшла днями, про загибель на війні випускника НМУ Богомольця Соханя Артема Юрійовича, який навчався в стінах медичного університету з 2001 по 2006 рік. Артем – капітан ЗСУ, був командиром 1 роти 130 батальйону, звільняв від російських окупантів Київ, Бучу, Ірпінь і Харківську область. 5 жовтня війна забрала його життя.

Пам’ять Артема і інших полеглих у цій війні Героїв вшанували хвилиною мовчання. Слава і світла пам’ять полеглим Героям!

Здолаємо! Переможемо!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів