Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів пройшов у столиці

1707

З 21 по 24 лютого на базі спорткомплексу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів за правилами ФГСУ.

Всього в чемпіонаті взяли участь 80 спортсменів 11 закладів вищої освіти та 8 закладів загальної середньої освіти, що представляли шість областей України та місто Київ.

Президент Федерації гирьового спорту України Щербина Юрій Володимирович привітав всіх присутніх, побажавши спортсменам сили духу та жаги до перемог.

Чоловіки змагались у двоборстві, підіймаючи гирі вагою 24 кг в семи вагових категоріях (до 60 кг, до 65 кг, до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 90 кг та понад 90 кг), а жінки змагались у ривку з вагою гирі 16 кг в трьох вагових категоріях (до 60 кг, до 70 та понад 70 кг).

Змагання були цікавими та емоційними, вболівальники завзято підтримували своїх друзів. Переможці в особистому заліку були нагороджені дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та медалями Федерації відповідних ступенів, а в командному заліку – дипломами та кубками. У командному заліку золото виборола команда Івано-Франківської області (Івано-Франківський національний медичний університет), срібні нагороди у команди міста Києва (Національна академія внутрішніх справ України) та бронзовими призерами стала команда Запорізької області (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, м. Мелітополь).

Також в рамках Чемпіонату був проведений Перший Міжнародний турнір з гирьового спорту пам’яті Валерія Михайловича Махна серед чоловіків та жінок, в якому взяли участь ветерани гирьового спорту. Переможці визначались у кожній ваговій категорії за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом окремо двох та однієї гирі.

Висловлюємо слова вдячності адміністрації Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, головному судді і президенту Федерації гирьового спорту Щербині Юрію Володимировичу та головному секретарю змагань Бикову Євгену Юрійовичу за організацію та проведення змагань на високому організаційному рівні.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і науки Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів