Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів за правилами СГСУ

1248

27-28 березня під керівництвом Союзу гирьового спорту України в малій залі столичного Палацу спорту відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів за правилами СГСУ (ІІІ ранг).

Всього в чемпіонаті взяли участь понад 40 спортсменів з 17 закладів вищої освіти Харківської, Житомирської, Миколаївської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Волинської, Одеської, Київської областей і міста Києва.

Столицю представляли п’ять вишів: Київський університет імені Бориса Грінченка, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, Національна академія внутрішніх справ, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Спортсмени змагались в ривку протягом 12 хвилин з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст. Чоловіки в семи вагових категорія з вагою гирі 32 або 24 кг, а жінки в чотирьох вагових категоріях з вагою гирі 24 або 16 кг.

Гирьовики демонстрували неабияку міць та витривалість, силу духу та жагу до перемоги. В результаті боротьби золото завоювала команда Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, срібні та бронзові нагороди вибороли команди столичних вишів, відповідно – Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Вітаємо переможців чемпіонату, бажаємо незламної сили волі, бадьорості духу, щоб кожне досягнення наближало до нових власних рекордів! Успіхів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і науки Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів