Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006р.н.

921

15-16 жовтня в Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження. В змаганнях взяли участь понад 600 учасників з усіх регіонів України. В складі збірної команди Миколаївської області в чемпіонаті взяли участь вихованці Новоодеської районної ДЮСШ: Сніжана Кисилюк, Сергій Пчолін та Денис Гребенюк. 

Сніжана Кисилюк з бігу на 100 м показала результат 13,92 сек, а в потрійного стрибку  – 9 м 96 см (тренери Єрошкіна О.В., Тульчевський О.В.), Сергій Пчолін (тренер Тульчевський О.В., Шамін В.В.) в змаганнях восьмиборців посів 8 місце з результатом 3394 очка. Сергію нажаль невдалий старт на дистанції 110 м з бар’єрами позбавив його призового місця в багатоборстві. Подолавши кваліфікаційні вимоги до основних змагань з метання спису пройшов Денис Гребенюк і завершив їх на 12 місці з особистим досягненням 31 м 71 см (тренери Кравченко С.В., Шамін В.В.).

Наші юні спортсмени принесли до скарбнички команди Миколаївської області 42 очка, що дало можливість команді області посісти 8 командне місце серед 25 команд. 

Слід відзначити що всі представники нашої РДЮСШ завершили змагання з особистими  досягненнями. Подальших успіхів вам юні спортсмени.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів