Чемпіонат України з панкратіону відбувся на Волині

716

З 16 по 19 травня 2019 року на Волині в місті Луцьк проходив особисто-командний чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед юнаків і  дівчат 2004-2005 та 2006-2007 років народження. Понад 500 юних спортсменів з 16 регіонів України з’їхалися до центра Волині на видовищні змагання. Представники Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей і міста Києва боролися за медалі Чемпіонату.

На виконання Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у змаганнях брав участь вихованець відділення панкратіону Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Нечепуренко Сергій з села Данилівка Васильківського району. Спортсмен виступав в змаганнях з панкратіону (традішен) серед юнаків 2004-2005 років народження та у ваговій категорії до 85 кг.

Він показав всі свої вміння та бажання перемогти здолавши своїх суперників по дорозі до фіналу.

В фінальному поєдинку Сергій виклався на всі сто відсотків і переміг свого суперника з Сумщини завоювавши перше місце, золоту медаль та звання Чемпіона України. Вітаємо спортсмена та тренера Охріменко Романа Олексійовича з перемогою!

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів