Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат відбувся у Луцьку

252

З 30 квітня по 6 травня 2023 року в м. Луцьк проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років.

В змаганнях приймали участь спортсмени Врадіївської ДЮСШ відділення важкої атлетики.

Болгарин Максим у ваговій категорії 89 кг піднявши в ривку 85 кг в поштовху 103 кг з сумою двоборства 188 кг посів 3 місце.

Міроненко Олександр у ваговій категорії 73 кг піднявши в ривку 70 кг в поштовху 95кг з сумою двоборства165 кг посів 4 місце.

Кривий Артем у ваговій категорії  89 кг піднявши в ривку  105 кг в поштовху  118 кг з сумою двоборства 223 кг посів 4 місце.

Розумний Валентин у ваговій категорії  +102 кг піднявши в ривку  108 кг в поштовху  135 кг з сумою двоборства 243 кг посів 3 місце.

Всі спортсмени принесли залікові очки в скарбничку збірної команди Миколаївської області.

Тренери-викладачі відділення важкої атлетики Турчинський М.В. та Ганчин С.Г.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України