Чемпіонат України зі спортивного танцю серед учнів та студентів відбувся у Києві

799

17-19 грудня в концертно-танцювальній залі «Ровесник», що знаходиться у парку «Перемога», відбулись змагання Чемпіонату України серед учнів і студентів зі спортивного танцю за європейською і латиноамериканською програмою.

Участь в чемпіонаті «Миколаєва зірка» взяли більше 800 учнів і студентів з 8 регіонів України: Київської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та м.Києва. 

Це було неймовірно красиво і урочисто! Організаторами змагань, якими виступили Ліга танцю України, президент Владислав Пігулевський, та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, голова Вадим Стеценко, була створена казкова атмосфера свята Святого Миколая. Красиві і яскраві вбрання учасників додавали атмосферу новорічного балу.

Учасниками чемпіонату стали танцювальні пари віком від 8-9 років, що виступали в наймолодшій віковій категорії, до студентів, що виступали в категорії від 16 років і старші.

За Європейською програмою учасники виконували повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот та квікстеп. А у латиноамериканській програмі оцінювалось виконання ча-ча-ча, самби, румби, пасодоблю і джайву.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали представники організаторів Владислав Пігулевський – президент Ліги танцю України та Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які привітали учасників з відкриттям чемпіонату і побажали успішних виступів. До привітань приєдналася і керівник відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м.Києві, депутат Київської міської ради Олена Овраменко, яка привітала учасників з Днем Святого Миколая і прийдешніми новорічними святами, побажала успішних виступів під час змагань, гарного завершення навчання і міцного здоров’я.

Від організаторів змагань кожен з учасників отримав пам’ятний подарунок, то ж гарний, святковий і позитивний настрій царював протягом проведення всього чемпіонату. А призери і переможці змагань у кожній віковій категорії були урочисто нагороджені медалями і дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України і кубками від Ліги танцю України.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів