Чемпіонат з перетягування канату відбувся у столиці

2981
 Сьогодні в Києві пройшов Чемпіонат України з перетягування канату серед студентських команд. Участь в ньому взяли 9 жіночих і 12 чоловічих команд з 10 областей України та м. Києва.
  Урочисто розпочався парад-відкриття змагань представленням команд-учасниць і привітаннями з боку організаторів змагань: Сергія Єщенка- заступника голови Комітету з ФВС МОН України, Володимира Кіби – президента федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату. Підтримати свої команди, які є чинними чемпіонами України, приїхав на змагання і проректор НУБіПУ Сергій Кваша. Багаточисельні команди столичних вишів, що сьогодні змагатимуться за перемогу, підтримував начальник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник. Необхідно відзначити, що на цих змаганнях вперше стало можливим присвоєння звання майстер спорту України переможцям змагань. Дійсно є стимул для боротьби!
 І ось після змагань в підгрупах і напівфінальних змагань в боротьбі за бронзові нагороди зустрілися жіночі команди спортивного клубу “Жашків” та  Національного університету фіскальної служби України. А в боротьбі за золото зійшлися команди двох столичних вишів: НУБіПУ та КНТЕУ. Призерами і переможцями змагань чемпіонату стали: І місце і звання чемпіонок України у важкому протистоянні виборола команда Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ); ІІ місце за командою-переможницею минулого чемпіонату – командою Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ); бронзові нагороди виборола команда спортивного клубу “Жашків” (Черкаська обл.).
 У чоловіків повторився сюжет минулого року. За бронзові нагороди змагалися київський ВІТІ та Житомирський військовий інститут. А за золоті нагороди команда НУБіПУ та спортивного клубу “Жашків”. Символічно, що такий чудовий подарунок до Дня Києва, крім двох жіночих столичних команд, перемогу нам і яскраве фінальне протистояння подарувала і чоловіча команда НУБіПУ (м. Київ), яка у фінальній зустрічі витягнула буквально свою перемогу у минулорічного свого суперника – команди спортивного клубу “Жашків” (Черкаська обл.). Серед студентських команд бронзові медалі виборола також столична команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.
Щиро вітаємо всіх переможців і призерів змагань, дякуємо за подаровані емоції і бажаємо подальших досягнень та нових перемог!!! Дівчат з КНТЕУ та чоловіків з команди НУБіПУ – чемпіонів України-  вітаємо з присвоєнням звань майстрів спорту України, посвідчення яких вони повинні одержати незабаром.
Хочемо висловити слова вдячності Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за чудову організацію і проведення змагань, а також спонсорам змагань, які допомагали в організації і надали чудові подарунки призерам і переможцям змагань!
Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів