Чемпіоном першого сезону Студентської ліги України з гандболу стала команда ЗНТУ

1447

З 28 по 30 травня в Запоріжжі, у палаці спорту ПрАТ ЗТР відбулися фінальні матчі першого в історії сезону Студентської ліги України з гандболу серед чоловіків. Передбачалося, що в заключній стадії Ліги братиме участь чотири найсильніших колективи:

  • Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Сумський державний університет
  • НУ «Запорізька політехніка» (команда ЗНТУ)
  • Полтавська державна аграрна академія

Нажаль, незадовго до зазначеної дати полтавці відмовилися від участі в фінальних іграх. Тому було прийнято рішення розіграти звання чемпіона Студентської ліги серед трьох колективів.

28-го травня команда ЗНТУ, складена з гравців, які виступають за клуби Суперліги «ZTR», «ЗНТУ-ЗАБ» і «ЗТР-Буревісник» з рахунком 51:27 завдала поразки команді СумДУ. Ця команда виступає у вищій лізі українського гандболу.

У першому таймі боротьба була запеклою, ніхто не хотів поступатися. Лише перед самою перервою ЗНТУ вдалося відірватися на три м’ячі. А в другому таймі ЗТНУ зробив дванадцятихвилинний спурт, який завершився з рахунком 10: 1. Ось в ці хвилини і була вирішена доля матчу. А ще чималу роль зіграла більш довга лава у команди ЗНТУ.

– Суперник хороша команда, мотивована була, видно що  теж хотіла посісти перше місце для свого ВИШу, але ми тут виграли гадаю на характері. Хочу привітати хлопців з тим, що вони посіли перше місце. Результатом в принципі задоволений, ми так і планували. Кінець сезону, але вони зібралися попри втому, і виконали завдання! – розповідає тренер команди ЗНТУ Сергій Сєренко

Кращим бомбардиром став Тарас Міноцькій (ЗНТУ), який забив за два матчі 18 голів. На один м’яч менше в активі Данила Плахотіна (ЛНУ) та Артема Поповича (ЛНУ).

– У фінальній грі в першому таймі багато не забили тому такий рахунок. Але потім все вийшло, показували все що могли, грали спокійно і виграли. Суперник був гідний але вони грали одним складом – це дуже не просто. У другому таймі вони втомилися, тому і такий результат. Взагалі студентська ліга давалася легко, все ж таки інші студентські команди не так інтенсивно тренуються як ми. Тут ми представляли інтереси нашого університету, виграли перше місце і це дуже престижно! – поділився враженнями Тарас Міноцький.

Після закінчення матчу відбулося нагородження учасників вирішальної гри. Кубки, дипломи та медалі стали нагородою командам і їх гравцям.

 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів