Чергове бронзове поповнення для студентської збірної

1656

Другий день поспіль не обходиться для нашої збірної без медалей. Чергову нагороду до скарбнички України додали тхеквондисти. Досвідчена Ірина Ромолданова (до 49 кг), студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України дійшла до півфіналу, де поступилася спортсменці з Тайпею. На початку поєдинку українка здобула бал і певний відрізок часу виглядала досить впевнено на татамі. Однак опонентці вдалося перехопити ініціативу і в підсумку поєдинок завершився з рахунком 6:1 на користь Тін-Ю Чжан.

Також одразу кілька наших спорстменів зупинилися за крок до п’єдесталу. У бігу на 400 м з бар’єрами Марії Микуленко не вистачило лише півсекунди аби здобути бронзу. Час українки 56,55 с. Тетяна Мельник також була четвертою на дистанції 400 м з результатом 52,02 с. А на тій же дистанції Данило Даниленко з часом 46,23 с посів ідентичне місце. Відзначимо і 6-те місце Вадима Кравчука в стрибках у висоту. Хлопець стрибнув на 2,18 м.

А вже сьогодні вступили в боротьбу за медалі наші художниці, тривають змагання у лучників та тхеквондо. О 21.00 за київським часом вболіваємо за наших баскетболістів, які поміряються силами з американцями в фінальному матчі Всесвітньої Літньої Універсіади.