Чергові районні «COOL GAMES» відбулись у Дарницькому та Подільському районах столиці

1710

3-5 грудня завершилися районні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» Дарницького та Подільського районів м. Києва.

В Дарницькому районі участь взяли 428 учнів з 60 шкіл. І переможцями в молодшому та старшому вікових дивізіонах стала Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №305 з поглибленим вивченням іноземних мов, в середньому віковому дивізіоні – Ліцей №303 суспільно-природничого профілю.

В Подільському районі участь взяли 138 учнів з 19 шкіл. А переможцями стали в молодшому та середньому вікових дивізіонах Гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка, в старшому – Спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, фізики, математики.

Саме ці команди представлятимуть свої райони на міських змаганнях, проведення яких в м. Києві заплановано у січні 2020 року.

Вітання всім учасникам і представникам команд з вдалим завершенням змагань! 

Дякуємо адміністрації і вчителям фізичної культури Школи І-ІІІ ступенів №289 Дарницького району м. Києва та методисту з фізичної культури Дарницького районного науково-методичного центру Вадиму Анатолійовичу Кохановському, Гімназії №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка та методисту фізичного виховання Подільського районного науково-методичного центру Ірині Генріхівні Потьомкіній. 

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів