Черговий успіх плавця Михайла Романчука з Хмельницького на міжнародних змаганнях

408

Лідер національної команди України з плавання Михайло Романчук після здобуття першості вільним стилем в басейні на дистанції 1500м чемпіонату Європи, що нещодавно завершився в Римі, вирішив продовжити сезон стартами на відкритій воді.

26 серпня він взяв участь на 5 етапі Кубка Європи на відкритій воді Open Water в місті Кіль (Німеччина), де подолав 10-кілометрову дистанцію за 2 год 11 хв 19,70 сек і посів друге місце. Випередити нашого титулованого спортсмена фінішним прискоренням зумів 17-річний Лінус Шведлер з Магдебурга (2 год 11 хв 17,78 сек). Третє місце дісталось італійцю Андреа Філаделлі (2 год 11 хв 57,74 сек).

Для Лінуса Шведлера цей старт став фінальним тестом перед чемпіонатом світу серед юніорів (16-18 вересня, Сейшельскі острови), а Михайло планує 24 вересня знову виступити на відкритій воді під час 6 етапу Кубка Європи в Барселоні (Іспанія).

За інформацією першого заступника голови  відділення  НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України